Pakiet 200 linków Wizytówki NAP

349,99 

CO ZROBIMY?:

  1. Pozyskamy 200 linków z wizytówek typu NAP (strony wizytówki z informacjami jak: nazwa firmy, telefon, nip, adres email, mapa, link, opis itp.)
  2. Napiszemy 3 teksty o długości 500 znaków. Każdy tekst poddamy synonimizacji
  3. Zdobyte linki będą aktywne minimum 12 miesięcy. Po tym okresie nie usuwamy ich, ale przez ten okres gwarantujemy ich obecność. Jeśli np. domena padnie, zastąpimy ją nowym linkiem w ramach 12 miesięcznej gwarancji.
  4. Po zakończeniu realizacji prześlemy Ci raport w którym zostaną umieszczone linki do napisanych artykułów.

 

 

Maksymalna liczba Linków: Tylko strona główna

Maksymalna liczba słów kluczowych: 10

Czas Realizacji: 30 dni

Opis

Miej na uwadze, że żadna z naszych usług nie może zagwarantować konkretnych rezultatów, gdyż osiągnięcie efektów zależy od różnorodnych czynników związanych z daną stroną internetową, jej optymalizacją, konkurencyjnością fraz, oraz innymi zmiennymi.

Chcielibyśmy również poinformować, że w przypadku zleceń obejmujących branże podlegające szczególnym regulacjom prawnym dotyczących reklamy lub niezgodnym z polskim prawem, możemy odmówić przyjęcia zlecenia, odmówić realizacji zlecenia możemy również argumentując to brakiem odpowiedniej wiedzy merytorycznej w danym obszarze, czy brakiem chęci posiadania linka wychodzącego na naszym zapleczu do niektórych stron, które mogą być szkodliwe.

WAŻNE! Indeksacja pozyskanych linków może przebiec w różnym okresie, w zależności od konkurencyjności danej tematyki, czy po prostu „szczęścia”. Google wydłuża również czas indeksacji z uwagi na bezpieczeństwo oraz chęć zapobiegnięcia spamowi w ich wyszukiwarce. Z tego powodu nie możemy zagwarantować indeksacji pozyskanych linków. Procent indeksacji możemy zwiększyć, dokonując dodatkowe podlinkowanie, czy przepuszczenie linków przez specjalistyczny indexer.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet 200 linków Wizytówki NAP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reset ustawień

Główny Kolor

Drugi Kolor

Tryb tła

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót do sklepu