Promocja!

BLAST 75.000 linków z Polskich Blogów

Original price was: 799,99 zł.Current price is: 699,99 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799,99 zł

Oferujemy Blast 75.000 komentarzy napisanych na Polskich blogach z możliwością wstawienia własnego linku. Blast jest neutralny – Nie stosujemy tekstów reklamowych, czy opiniotwórczych ze względu na obowiązujące prawo Polskie. Lista blogów sporządzana jest losowo z ponad miliona zescrapowanych domen. Linki z komentarzy zostaną dodane do jednej podstrony w obrębie jednej domeny, co przekłada się na to, że domeny w obrębie listy się nie powtarzają. Pragniemy zaznaczyć, że oferta stanowi dodanie 75tys komentarzy z linkiem, jednakże z uwagi na fakt moderacji nie dajemy gwarancji, że komentarze nie zostaną zmoderowane przez administratorów tych domen. Możesz spodziewać się wzrostu od kilkuset do kilku tysięcy backlinków. Linki wedle obserwacji są szybko indeksowane i łatwo odnajdywane w wyszukiwarkach internetowych, co zwiększa ich wartość jako elementu promocji twojej strony.

_________________

 

Maksymalna liczba Linków: 9

Maksymalna liczba słów kluczowych: 90

Czas Realizacji: 14-21 dni

Opis

ZALETY BLASTU LINKÓW.

Korzystając z naszych usług, możesz zaobserwować znaczący wzrost wskaźników takich jak Ahrefs Domain Rating i Moz Domain Authority, co może istotnie zwiększyć autorytet twojej strony w oczach wyszukiwarek. Linki z blogów mają potencjał do generowania stałego, naturalnego ruchu na twoją stronę, co może być kluczowe dla jej sukcesu.

  • Nie akceptujemy stron z treściami dla dorosłych i niezgodnych z polskim prawem.
  • Pełna transparentność naszych działań, po skończonym procesie blastowania na podany podczas zamówienia adres e-mail przesyłamy szczegółowy raport.

Miej na uwadze, że żadna z naszych usług nie może zagwarantować konkretnych rezultatów, gdyż osiągnięcie efektów zależy od różnorodnych czynników związanych z daną stroną internetową, jej optymalizacją, konkurencyjnością fraz, oraz innymi zmiennymi.

Chcielibyśmy również poinformować, że w przypadku zleceń obejmujących branże podlegające szczególnym regulacjom prawnym dotyczących reklamy lub niezgodnym z polskim prawem, możemy odmówić przyjęcia zlecenia, odmówić realizacji zlecenia możemy również argumentując to brakiem odpowiedniej wiedzy merytorycznej w danym obszarze, czy brakiem chęci posiadania linka wychodzącego na naszym zapleczu do niektórych stron, które mogą być szkodliwe.

WAŻNE! Indeksacja pozyskanych linków może przebiec w różnym okresie, w zależności od konkurencyjności danej tematyki, czy po prostu „szczęścia”. Google wydłuża również czas indeksacji z uwagi na bezpieczeństwo oraz chęć zapobiegnięcia spamowi w ich wyszukiwarce. Z tego powodu nie możemy zagwarantować indeksacji pozyskanych linków. Procent indeksacji możemy zwiększyć, dokonując dodatkowe podlinkowanie, czy przepuszczenie linków przez specjalistyczny indexer.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BLAST 75.000 linków z Polskich Blogów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reset ustawień

Główny Kolor

Drugi Kolor

Tryb tła

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót do sklepu